«ТжКБ үздік ұйымы" байқауының қорытындысы

19.04.2021
Ақмола облысының білім басқармасы 2021 жылдың наурыз айында Ақмола облысының мемлекеттік колледждері арасында "Техникалық және кәсіптік білім берудің үздік ұйымы" байқауын өткізді.
Бағалаудың негізгі өлшемшарттары: қызмет сапасы, кәсіби кадрлар, бизнес-қоғамдастықпен өзара іс-қимыл, WorldSkills қозғалысына және басқа да инновациялық жобаларға қатысу, сондай-ақ білім алушылар контингенті сияқты көрсеткіштер болды.
Конкурстық комиссия ұсынған материалдарды қарастыру нәтижесі бойынша Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжі 208 ұпай жинап, 3 орынға ие болды.
Біздің оқу орнымыз жыл сайын осы байқауға қатысатынын атап айтқымыз келеді. 2019 жылы колледж 4 орынға, ал 2020 жылы-2 орынға ие болды.
Колледж ұжымын құттықтай отырып шығармашылық табыс  тілейміз!