Бурабай АПБ қызметкерлерімен кездесу

14.09.2021

9 қыркүйекте Щучинск қаласындағы Жоғары техникалық колледжінде, Бурабай АПБ қызметкерлерімен кездесу өтті, олар колледж жатақханаларында тұратын студенттермен профилактикалық әңгіме өткізді.

Кездесудің мақсаты-студенттердің құқықтық сауаттылығы мен құқықтық санасын арттыру, белсенді өмірлік және азаматтық ұстанымды, Заңсыз мінез-құлықтың кез-келген көріністеріне төзбеушілікті қалыптастыру.

Әңгімені Жол полициясы қызметкерлері бастады. Сабыржан Қаратайұлы жолдағы қауіпсіз жүріс-тұрыс туралы, азаматтарымыздың өмірі мен денсаулығын сақтау мақсатында. мүлтіксіз сақталуы қажет ережелер туралы егжей-тегжейлі айтып берді.

Ювеналды полиция қызметкерлері: Бекентаев Е.К. және Ерғалиев С. К. балаларға қылмыстық және әкімшілік жауапкершілікте туындайтын заңды білу және сақтау қажеттілігі туралы айтып берді. Қазақстан Республикасы Қылмыстық кодексінің және ӘҚБтК-нің жиі бұзылатын баптарының диспозициялары мен санкцияларының мазмұнын қысқаша ашты.

Кездесу барысында қыздардың репродуктивті денсаулығын сақтау үшін үлкен маңызы бар мәселе, ерте жүктіліктің Медициналық және әлеуметтік салдары мәселелері қозғалды

Іс-шара соңында полиция өкілдері студенттерге өздерінің мінез-құлқындағы құқықтық өрісті ұстануға кеңес берді!