Voices of Friends: Poetry & Art фестивалі

15.09.2021

Сегізінші қыркүйек күні "Rixos" қонақ үйінің базасында "Voices of Friends: Poetry & Art" халықаралық фестивалі өтті, онда Жоғары техникалық колледжінің дизайнерлер тобы бейнелеу өнерінің көрермендері ретінде қатысты. Фестиваль қатысушыларының  арасында колледж түлектері Лузина Мария мен Филиппова Нелли де болды. Барлық балаларға Еуразиялық Шығармашылық Гильдия және "Көкжиектер" Шығармашылық резиденциясының өкілдерімен қарым-қатынас жасау мүмкіндігі берілді. Көрмеде акварель, май, акрилмен бояу, интуитивті кескіндеме, сәндік символизм және графикалық редактордағы жұмыс сияқты әдістер ұсынылған.