Отбасы күні!

21.09.2021

Жыл сайын қыркүйектің екінші жексенбісінде Қазақстанда Отбасы күні атап өтіледі. Біздің халқымызда отбасы әрқашан оның басты рухани тірегі, адами құндылықтардың, мәдениеттің және ұрпақтардың тарихи сабақтастығының сақтаушысы болды.

Мамырдың 6-сы мен 20-сы аралығында Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде осы тамаша мерекеге арналған іс-шаралар өтті, олардың мақсаты отбасылық құндылықтарды насихаттау, туған-туысқандары мен жақындарына ұқыпты қарауға тәрбиелеу.

Іс-шараларға колледждің 400-ден астам студенті қатысты.

МТ-31 кураторы Сонина т. ю., ЭА-31 тобы, куратор Даулетова г. К. және ОП-11з тобы, П/о шеберлері Втдякина Е. А., Булегенова Ж. О., сондай-ақ ТТ-31 тобы, куратор Степаненко Т. В. топтарды ерекше атап өткім келеді.

Бұл тақырып әрдайым студенттерде эмоциялар дауылын тудырады, ол көп жағдайда ең жағымды деп үміттенеді. Отбасы-бәрі басталатын жер: туылу, тәрбиелеу, дәстүрлер мен құндылықтарды беру, қоғаммен танысу, өмір сүру керек мораль мен адамгершілік  принциптерге оқыту.