Волонтерлік жұмыс

01.10.2021

Қайырымдылық немесе волонтерлік жұмыс-бұл мұқтаж адамдарға көмек көрсету (ақысыз). Қайырымдылықтың басты ерекшелігі-осы (мақсатты) көмектің мазмұнын ерікті түрде таңдау.

Щучинск қаласының жоғары техникалық колледжінің студенттері педагогикалық еңбек ардагерлеріне, Щучинск қаласында тұратын жалғыз басты зейнеткерлерге, сондай-ақ Бурабай ауданының мүгедектер қоғамына тұрақты негізде қолдан келгенше көмек көрсетеді.

Жыл сайын волонтерліктің өзектілігі артып келеді. Белсенді және қызығушылық танытқан жастар, басқалардың қажеттіліктері мен проблемаларына бей-жай қарамайды, олар қоғамның жаны, жанқиярлықпен әлемді жақсырақ, әдемі және мейірімді етеді!