Қарттар күніне арналған акциялар!

13.10.2021

Щучинск қ, Жоғары техникалық колледжінде Қарттар күніне арналған акциялар жалғасуда!

Әдепті, білімді адамдар өз уақытының кем дегенде бір бөлігін қоғамдық игі істерге: мұқтаж адамдарға көмектесу үшін... (мүгедектер, қарт адамдар, жалғыз басты зейнеткерлер...) біздің міндетіміз қайырымдылық (еріктілік) өмір сүру нормасына айналуы үшін барлық қажетті жағдайларды жасау деп санайды! Жас ұрпақ моральдық-этикалық нормалар тұрғысынан пайдалы, әлеуметтік маңызы бар, құнды нәрсе жасағысы келеді!