Жатақханада тәрбиелеудің негізгі мақсаттары мен міндеттері

22.10.2021

Щучинск қ.,  Жоғары техникалық колледжі 2021-2022 оқу жылына бекітілген жұмыс жоспарына сәйкес "Жігер" жатақханасында тұрақты негізде студенттік өзін-өзі басқаруды дамытуға, ұжымды, тұрғындардың қоғамдық рухын нығайтуға ықпал ететін іс-шаралар өткізіледі.
Күн сайын таңертең жатақхана студенттері таңертеңгілік жаттығулар жасайды, демалыс күндері ішкі іс-шаралар (жиналыстар, кездесулер, кештер) өткізеді, тәрбиешімен бірге табиғатқа саяхат жасайды.
Өмір сүру үшін қалыпты әлеуметтік-тұрмыстық жағдай жасау, қолайлы психологиялық ахуал, қызықты да қолайлы бос уақытты өткізу, тұрғындардың оқуы мен демалуының үйлесімді алмасуы – жатақханада тәрбиелеудің негізгі мақсаттары мен міндеттері осындай.