Шығармашылық тұлғаларымен бейресми кездесу

25.10.2021

23 қазанда Еуразиялық шығармашылық гильдиясының Арт-резиденциясында қаламыздың шығармашылық тұлғаларымен бейресми кездесу өтті. Бағдарламада: суретшілер өздерінің шығармашылық қызметінің аспектілері туралы әңгімеледі, өз жұмыстарының үлгілерін көрсетті, жазушылар өз шығармаларынан үзінділер оқыды, ақындар өз өлеңдерімен таныстырды, музыканттар музыкалық аспаптарда ойнады, вокалистер өз дауыстарының байлығын көрсетті. Іс-шара жылы достық жағдайда өтті. Оған Д31 тобының студенттері өз шебері М. А. Мыцыкпен қатысты. Кездесу камералық сипатқа ие болғандықтан, балаларға қызығушылық танытқан адамдармен қарым-қатынас жасау оңай болды, олар өздерінің шығармашылық тәжірибелерін кеңейте алды, ұсынылған жұмыстар мысалында шығармашылыққа өз көзқарастарын қолдана алды, болашақта өзін-өзі көрсету үшін қуат алды.