Электргазбен дәнекерлеушінің арнайы технологиясы

04.11.2021

3 қараша күні Жоғары техникалық колледжде "Электргазбен дәнекерлеушінің арнайы технологиясы" пәні бойынша ашық сабақ өткізілді. Зертханалық практикалық Сабақтың тақырыбы: "Құбырларды айналмалы тігіспен Электрмен дәнекерлеу". Сабақтың мақсаты: арнайы пәндерді оқуға деген қызығушылықты арттыру, студенттердің зейінін, шығармашылық қабілеттерін дамыту, сондай-ақ пән бойынша кәсіби маңызды дағдыларды қалыптастыру болу көзделді.

Өндірістік оқыту шебері М. Б. Толстосумованың жетекшілігімен ЭГС-31 з тобының студенттері электрдоғалы дәнекерлеудің көмегімен екі құбырды түйістірді. Сондай-ақ, металл пластинаның көмегімен Болашақ дәнекерлеушілер құбырдың бір жағын сөндірді.

Сабақ студенттер үшін қызықты әрі пайдалы өтті!