Вокзал. «Студенттік өмірге –жедел жөнелту»

08.11.2021

4 қарашада Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде  «Вокзал. «Студенттік өмірге жедел жөнелту» атты жалпы колледждік іс-шара өткізілді.

2021 жылғы қабылдау 300-ден астам бірінші курс студенттерін құрады, сондықтан жаңадан келген толықтыруға арнау санитарлық нормаларды сақтай отырып, екі кезеңде өтті.

Студенттік кезеңге арнау-бұл жарқын эмоциялар мен ұмытылмас әсерлерге толы бірінші курс студенттерінің өміріндегі маңызды және қызықты сәт. Студенттер қатарына қосылып, бірінші курс студенттері құттықтау рәсімінен өтіп, "студент антын"айтты. Енді олар үлкен және тату отбасының толыққанды мүшелері, біртұтас бөлігі – Жоғары техникалық колледждің студенттері болды.

Бухгалтерлік-технологиялық бөлімінің У-12 тобының командаларын дайындау және сөз сөйлеу сапасын ерекше атап өткім келеді, куратор А.В.Семкин, энергия-механикалық бөлімінің ЭМ-11 тобының кураторы Қ.Қ.Ескендір байланыс және бағдарламалық қамтамасыз ету бөлімінің ПО-12 тобына куратор Е.В.Лазорская Көрермендер көзайымы жүлдесі ЭГС-11 командасына беріледі, куратор И. М. Кусаинов !

Студенттер "визит карточкасы" тапсырмасын орындауға шығармашылықпен және ептілікпен келді. Алғашқы минуттан бастап, олар сахнаға шыққаннан кейін, олардың әрқайсысы Жоғары техникалық колледж студенті атағын алуға лайық екені белгілі болды! Оларға жаңа шығармашылық жетістіктер мен жеңістер тілейміз!