"JALYNDY JASTAR" әзіл-оспақ фестивалі

08.12.2021

2021 жылдың 11 қарашасында Көкшетау қаласында "Ақмола облысының жастар-ресурстық орталығының" қолдауымен "JALYNDY JASTAR" әзіл-оспақ фестивалі өтті. Фестиваль екі блоктан тұрды: JAIDARMAN – қазақ тілінде және КТК-орыс тілінде.  Фестиваль тақырыбы - "Қазақстанның болашағы жастардың қолында".

Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжін "Жастар дауысы" командасы ұсынды.  Балалар жарқын және жалын-шашқан  өнерін көрсетті. Фестиваль жүргізушісі біздің команданың басты атрибуттарының бірі болып табылатын қатысушылардың түрлі-түсті пиджактарын ерекше атап өтті. Біздің ойыншылар фестивальдің басқа қатысушыларынан үлкен тәжірибе алды, бұл олардың болашақта шығармашылық жолында пайдалы болатыны сөзсіз. Біздің команда қатысушыларына мадақтама және сыйлық сертификаты берілді!

Біздің КВНойыншыларын құттықтаймыз: Сабыров Тайлан ЭМ-41 тобы, Степанов Руслан ЭМ-41 тобы, Бодагов роман ПО-22 тобы, Никодимов Николай ПО-31 тобы , Хохлов Юрий По-31тобы, Шокаев Асанали У-11тобы! Жарайсыңдар !