Энергетиктер күні

27.12.2021

24 желтоқан 2021ж. Энергетиктер күніне арналған энерго-механикалық пәндер апталығы өз аяғына жетті. Апталық барысында 1 курс студенттері құттықтау қағаздарын жасаса, 2-3 курс студенттері виедоқұттықтау жасау сайысытары бойынша бәсекеге түсті. Ал 4 курс, яғни ЭМ-41 және ГЭМ-41 тобының студенттері сыныптан тыс іс-шара барында «Кто хочет стать инженером?» атты интеллектуалды ойында өздерінің білімдері мен біліктіліктерін көрсетті.  Декада аясында аябай е4бек еткен барша оқытушылар мепн студенттерге  алғысымызды білдіреміз.