Біз біргеміз

10.01.2022

Елімізде болып жатқан оқиға бәрімізге ауыр тиіп жатқаны белгілі. Бұл жағдай да оң шешімін табатынына кәміл сенеміз. Біз «қазақ» деген бірлігі жарасқан елміз. Осы атымызға сай болуымыз қажет. Кешегі ата-бабаларымыз бірлігіміз, ынтымақтастығымыз жарасқан ел болсын деп сенім артқан ұрпақпыз. Сол елімізді бірлікте сақтау бәріміздің қолымызда! Ел болып, халық болып, ел Президенті  Қасым-Жомарт Кемелұлы Тоқаевты қолдаймыз.  Елдің тізгіні Президенттің қолында. Елімізде тәртіп болуы қажет. Тәртіп-жеңістің алғашқы нышаны-дегендей, кешегі төнген қауіпте еліміздің тәртібі, тыныштығы үшін күресіп, қаза тапқан әскери азаматтардың отбасына көңіл айтамыз. «Береке бастауы-бірлік, ел іші тату-тірлік» болатынына сеніміміз мол.

#күшімізбірлікте #бізбіргеміз #тәуелсіздікке30жыл