Оқытушылары арасында республикалық кәсіби шеберлік байқауы

20.01.2022

Энергетика саласындағы ТжКБ ұйымдарының оқытушылары арасында республикалық кәсіби шеберлік байқауы аяқталды Байқауға облыстан оқытушы немесе өндірістік оқыту шебері лауазымындағы педагогикалық өтілі үш жылдан кем емес екі адамнан құралған командалар қатысты. Ақмола облысы атынан колледжіміздің оқытушысы Бондаренко Иван Сергеевич пен Көкшетау қ.Жоғары техникалық колледжінің ө/о шебері Тоқсанбаев Медет Көшербаевич қатысты. Ұйымдастырушылар: Петропавл қ. "Солтүстік Қазақстан кәсіптік педагогикалық колледж" ҚМКК. Байқау екі модульден тұрды: 1. тестілеу, 2. QElectroTech бағдарламасындағы жұмыс алгоритмін ауызша сипаттау бойынша диаграмма құру. Байқау қорытындысы бойынша біздің қатысушылар «Технологиялық жабдықтарды қолданудың үздігі» номинациясының иегерлері атанды.