4 маусым – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздер күні.

03.06.2022

2022 жылдың 31 мамыр мен 3 маусым аралығында Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде 4 маусым – Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздер күніне арналған іс-шаралар өтті.

Өткізілген іс-шаралардың көпшілігі маңызды, мазмұнды сипатта болды: дебаттар, тәлімгерлік сағаттар, кітапханадағы көрмелер... бірақ студенттік ортада жастар акцияларына және музыкалық-хореографиялық флешмобтарға қатыспау мүмкін емес. Колледж студенттері Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздерінің қабылданғанына 30 жыл толуына орай "Рәміздерім-мақтанышым" атты облыстық байқауға қатысты.