Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерінің қабылданғанына 30 жыл толуына орай, «Тәуелсіздік рәміздері» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы.

03.06.2022
Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерінің қабылданғанына 30 жыл толуына орай,  Қазақстан Республикасының медициналық колледждері мен Ақмола облысы колледждерінің студенттері арасында «Тәуелсіздік рәміздері» атты республикалық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.
Конференцияға «Есеп және аудит» мамандығының 1 курс студенті Алена Гаврилюк «Қазақстан Республикасының мемлекеттік рәміздерінің жасалу тарихы» тақырыбымен қатысты. Жетекшісі – Даулетова Г.К.- ағылшын тілі пәнінің оқытушысы.