2022 жылдың 27 маусымында Жоғары техникалық колледждің 2-ші оқу ғимаратының жанында 2022 жылғы студент-түлектердің шығармашылық жұмыстарының есептік көрмесі өтті

28.06.2022 Көрмеде майлы бояулармен, гуашьпен орындалған декоративтік және реалистік техникадағы көркем туындылар, кілем бұйымдары және аппликациялары ұсынылды. Іс-шара ашық сипатқа ие болды, педагогикалық құрамның, ата-аналардың, колледж студенттері мен талапкерлерінің және жай өтіп бара жатқан адамдардың назарын аударды, олардың көпшілігі көрменің ашылуына белсенді қатысты. Шақырылған қонақтар арасында Еуразиялық шығармашылық гильдиясының амбассадоры Юсуф Жагипарович Крыкбесовты, қаланың шығармашылық іс-шараларының белсендісі Раушан Токеевна Айтикееваны, Жоғары техникалық колледждің түлегі, Еуразиялық шығармашылық гильдиясының мүшесі Нелли Филиппованы атап өткен жөн. Көрменің мазмұндық бөліміне шығармаларды көрсету, олардың жасалуы мен орындалу ерекшеліктері туралы ақпараттық анықтама, студенттер дайындаған шағын викторина кірді.