Отбасы және отбасылық құндылықтар

07.09.2022

7 қыркүйекте Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде «Бурабай» ЖРО психологы Г.А. Анисимова МТ-41 тобының студенттерімен, болашақ өндірістік оқыту шеберлерімен кездесті. Кездесу тақырыбы «Отбасы және отбасылық құндылықтар».

Отбасы және отбасылық құндылықтар – кез келген адамның өмірі қалыптасатын ең маңызды іргетас. Тұлғаның қалыптасуы отбасында басталады: отбасылық құндылықтар тұтас табиғаттың үйлесімді дамуы үшін қажетті дағдыларды қалыптастырады. Отбасы мемлекет өмірінде, жаңа ұрпақты тәрбиелеуде, қоғамдық тұрақтылық пен ілгерілеуде маңызды рөл атқарады. Әңгіме жанды диалог форматында, жарқын және қызықты өтті.