Жастар рухы

16.09.2022

2022 жылғы 15 қыркүйекте Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде "Жастар рухы" Жастар қанаты өкілдерінің студенттермен кездесуі өтті . "Жастар рухы" Жастар қанатының төрағасы С .Е. Бекешев жастар қанатының қызметі туралы айтып берді. Жастар қанатын трансформациялаудың негізгі басымдықтарының бірі-ұлтжандылық , жауапты азаматтық ұстанымды қалыптастыру және жастардың білім беру әлеуетін арттыру . Кездесу барысында студенттік жастар өкілдері Щучинск жастар рухы бөлімшесінің белсенділігіне кіруге ниет білдірді.