2022 жылғы 20 қыркүйекте Жоғары техникалық колледжде Щучинск қаласының әкімі О .Б. Нурмагамбетов, Аманат партияның атқарушы хатшысы А. Ж. Сейтказина, "Бурабай" ЖРО басшысының м. а. Е.А.Шайкенов ПО - 22 и ПО - 42 топтарының студенттерімен кездесті.

21.09.2022

2022 жылғы 20 қыркүйекте Жоғары техникалық колледжде Щучинск қаласының әкімі О .Б. Нурмагамбетов, Аманат партияның атқарушы хатшысы А. Ж. Сейтказина, "Бурабай" ЖРО  басшысының м. а.  Е.А.Шайкенов ПО - 22 и ПО - 42 топтарының студенттерімен кездесті. Кездесу мемлекеттік жастар саясаты және енріктілік қызмет тақырыптарына арналды . Әңгіме диалог форматында өтті, өте қызықты және мазмұнды болды .