Жастар қызметі күні

06.10.2022

28 қыркүйектен 10 қазанға дейін «Игі істер автобусы» жобасын іске асыру аясында Студенттік өзін-өзі басқару белсенділерінің бастамасымен Щучинск қаласындағы Жоғары техникалық колледжде «Жастар қызметі күні» дәстүрлі қайырымдылық акциясы өтуде. Колледж студенттері жас ұрпақтың қамқорлығы мен назарын қажет ететін қарттар, еңбек ардагерлерін қарттар күнімен құттықтайды.

Ерекше топ жұмысын атап өткім келеді СВ-21 тобы, кураторы- Н. В. Александрова. Осы топтың студенттері тұрақты негізде педагогикалық еңбек ардагері,колледжде 30 жылдан астам жұмыс істеген -С. Ж. Ибраеваға көмек көрсетеді!

Еңбек ардагері Нилова Софья Алексеевна да мерекемен құттықтаған МТ-41 тобының студенттеріне сыйлық ретінде өз қолымен тоқыған жылы шұлықтар беруді шешті! Студенттерге сыйлықтар шын жүректен әсер етті

Сондай-ақ, белсенді еріктілік позицияны келесі топтар көрсетті: МТ-31, П-21, П-31, ОП-23, ПО-32, Т-41. Жаңа қабылданған топтар: ПО-11, кураторы- А. Т.Хасенова, және ПО-13 тобы, кураторы - Б. Х.Бугаева, ТОР-11, куратор И.В.Воронов, колледждің еріктілік қызметіне белсенді қатысты!