«Қызмет көрсету және қызмет көрсету секторы»

06.10.2022
Бүгін колледжіміздің базасында «Қызмет көрсету және қызмет көрсету секторы» саласы, «Мейрамхана ісі» құзыреті бойынша ТжКБ оқытушылары арасында кәсіби шеберлік байқауының облыстық кезеңі өтті. Байқауға ө/о шебері Т. Б. Исаханова және Ақкөл қ. Агротехникалық колледжінің оқытушысы Т. М. Рыкунова қатысты.
Байқау үш модульден тұрды:
1. "Мейрамхана" модулі
2. "Welcome service" модулі
3. "бар/Бариста"модулі

Байқау барысында қатысушылар өз өнерлерін, қабілеттерін және кәсіби шеберліктерін көрсетті.
Байқау қорытындысы бойынша Исаханов Т.Б. жоғары ұпай жинап, енді Толқын Бауыржанқызы республикалық кезеңге қатысады. Сәттілік тілейміз!