Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде бекітілген жоспарға сәйкес Республика күніне арналған іс-шаралар өтуде.

27.10.2022

21 қазанда ұлтжандылық пен біртұтас жанды нығайтуға бағытталған "Біргізіміз жарасқан Қазақстан" тақырыбында кураторлық сағаттар өтті.

Колледж жатақханаларында 20 қазан  салтанатты іс-шаралар ұйымдастырылды.Студенттер іс шараға белсенді қатысты

2022 жылғы 20-22 қазан аралығында 1-2 курс топтары арасында "Көңілді старт" спорттық жарыстары өтті.

Бірінші курс Бухгалтерлер тобында Егемендік - елдін багы жетпес игілігі!» атты пікірталас өткізілді.

Колледждің би ұжымының қатысушыларымен «Болашак білімді жастардын колында» флешмобы ұйымдастырылды.