Кәсіптік бағдар беру жұмысының жоспарына сәйкес Ақмола облысының білім басқармасы жанындағы "Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжі" МКҚК-да қала оқушыларымен кездесулер және шеберлік сыныптар өткізілуде.

21.11.2022

Кәсіптік бағдар беру жұмысының жоспарына сәйкес Ақмола облысының білім басқармасы жанындағы "Бурабай ауданы,  Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледжі" МКҚК-да  қала оқушыларымен кездесулер және шеберлік сыныптар өткізілуде. 2022 жылдың 18 қарашасында "Дәмді әңгімелер" сериясы аясында "Пончик дайындау" шеберлік сыныбы өтті, балалар қамырмен жұмыс істеуді, пончиктерді пішіндеуді, оларды майда пісіруді үйренді. Мектеп оқушылары "Тамақтандыруды ұйымдастыру"мамандығының сұлулығын аша отырып, осындай іс-шараларға қуана қатысады.  Елена Александровна Мусина мен  Жанна Сатыбалдиевна Тюлюбаеваның шеберлік сыныбы дайындалып, өткізілді.