25.11.2022

2022 жылғы 25 қарашада Жоғары техникалық колледждің ОП-12 тобының студенттері Щучинск қаласының орталық аудандық кітапханасына барып, кітап әлемінің жаңалықтарымен танысты. Кітапхана қызметкерлері балаларға экскурсия өткізді. Студенттер жаңа кітаптар туралы ақпаратты тыңдап, кітапхананың сирек басылымдарының жинағымен танысты. Бірінші курс студенттеріне кітапхана өте белсенді өмір сүретіні және оқырмандарын оған тартатыны туралы айтылды.
Кездесу жанды қарым-қатынас пен өзара қызығушылық жағдайында өтті.