"Игі істер автобусы"

28.11.2022

2022 жылғы 28 қарашада "Игі істер автобусы" жобасын іске асыру және Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің Шаштараз өнері және бағдарламалық қамтамасыз ету мамандығы бойынша оқитын студенттерінің оқу практикасынан өтуі шеңберінде Кенесары ауылында кезекті акция өткізілді.
Бағдарламалық қамтамасыз ету мамандығы бойынша оқитын студенттер БҚ орнатуға және копьютерлерді ұсақ жөндеуге көмек көрсетті, ал шаштараз өнері мамандығы бойынша оқитын студенттер ауыл тұрғындарына шаш қию және сәндеу қызметтерін көрсетті.