2022 жылдың 1 желтоқсанында әлеуметтік серіктесі Discovery-Borovoe базасында, Коломиялық Ольга Владимировна даяшылардың екінші вахтасы үшін белсенді және мейірімді қызмет көрсету техникасын, тағамдарды сату техникасын және шағымдармен жұмыс істеуді зерделеуге мүмкіндік беретін оқыту, жанды және практикалық тренинг өткізілді.

02.12.2022

2022 жылдың 1 желтоқсанында  әлеуметтік серіктесі Discovery-Borovoe базасында, Коломиялық Ольга Владимировна даяшылардың екінші вахтасы үшін белсенді және мейірімді қызмет көрсету техникасын, тағамдарды сату техникасын және шағымдармен жұмыс істеуді зерделеуге мүмкіндік беретін оқыту, жанды және практикалық тренинг өткізілді.
Discovery-Borovoe даяшылары сауда залын сапалы дайындауды, қонақтарды қарсы алуды және шығарып салуды, үстелдерді әзірлеуді, тағамдарды ұсынуды, қақтығыстарға қалай жауап беруді (тағамның ұзақ қызмет етуі, дәмсіз, жанжалды қонақ)үйренді
Тренинг жаңадан бастаушылар үшін де, тәжірибелі даяшылар үшін де пайдалы болды: әркім өз қателіктерін сырттан көріп, жеке ұсыныстар алады.