Оқытушы Ткачук К.С. пікірталастар өткізілді

09.12.2022

8 желтоқсанда Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің оқытушы-К.С.Ткачук пікірсайыс өткізді. Пікірсайыс Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған іс-шаралар жоспары аясында өткізілді. Ойынның тақырыбы: «Қазіргі Қазақстандағы жастар арасындағы отаншылдық - бұл шындық па, әлде миф пе?».

Пікірсайысқа У - 12 тобының студенттері қатысты, қатысушылар Тәуелсіздіктің қалыптасу мәселелерін талқылады... Қазақстан азаматтары үшін біздің мемлекетіміздің Тәуелсіздігінің маңызы... жастар ортасында отаншылдық қалай және неден көрінеді?!