ҚР Тәуелсіздік күнін мерекелеу аясында жас ұрпақтың бойында отаншылдық, рухани-адамгершілік құндылықтарды қалыптастыру мақсатында 2022 жылғы 9 желтоқсанда Жоғары техникалық колледждің кітапханасында жерлесіміз - ақын, жазушы, журналист Төлеген Қажыбаевтың өмірі мен шығармашылығына арналған іс-шара өтті. Орталық аудандық кітапхана қызметкерлері ұйымдастырған іс-шараға ПО-11 тобының студенттері қатысты.

09.12.2022

Төлеген Қажыбаев өз шығармаларында қайсар шындықты айтқысы келетін ақын болған. Жазушы атап өткендей, ақын болу үшін алдымен өз елінің адал азаматы болу керек. Ол сондай-ақ жастарға назар аударып, олардың дамуына жағдай жасау керек деген пікірді ұстанды.

Балалар жазушының өмірі мен қызметіне арналған көрмеге барып , халықтың лайықты ұлы Төлеген Қажыбаевтың шығармаларымен танысты.