Күнделікті өмірдегі электр қуаты

23.12.2022 Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы «Бурабай ауданы, Щучинск қаласы, Жоғары техникалық колледж» МКҚК кәсіптік бағдар беру жұмысының жоспарына сәйкес 2022 жылғы 21 желтоқсанда «Тау - кен технигі-электромеханигі» және «Техник электромеханигі» біліктілігінің «Электромеханикалық жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану» мамандығының оқытушылары кәсіптік бағдар беру іс-шараларын өткізді. Іс-шаралардың тақырыптары – «Тау жыныстарын жоюға арналған пневматикалық құралды орнату», арнайы пәндер оқытушысы Д.А. Ширшов дайындады, ГЭМ 41 тобының студенттері И. Калантыренко, А. Фролов көмектесті және өндірістік оқыту шебері А.С.Медведев «Күнделікті өмірдегі электр қуаты» дайындалды. Іс-шараға қала мектептерінің оқушылары қатысты.