Балалар үйінде қайырымдылық акциясы өтті.

23.12.2022 Жарқыраған қысқы безендірумен жаңа жыл мерекесі де жақындап келеді! 22 және 23 желтоқсанда Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің, ЭГс-21 тобының студенттері (электр-газбен дәнекерлеушілер) кураторы-И.М. Кусаинов, Д - 21 тобының студенттері (дизайнерлер) кураторы- А. С.Алаш және М. А.Мыцык, балалар үйінде қайырымдылық акциясы ұйымдастырылып және өткізілді. Мереке қарсаңында тәрбиеленушілерді қуанту үшін қар мүсіндері жасалды. Студенттер ертегі атмосферасын құруға және кішкентай сиқыр болса да, өз үлестерін қосуға тырысты! Балалардың көздері таңданыспен жарқырап, қысқы серуендеу кезінде бақытты күлімсіреу олардың жүздерін жарқыратады!