19.12.2022 мен 23.12.2022 аралығында Жоғары техникалық колледжде техникалық пәндердің онкүндігі өтті.

23.12.2022 Осы кезеңде колледж, студенттер мен оқытушылар үшін айтулы іс-шаралар өткізілді: өндірістік тәжірибе нәтижелері бойынша конференция, шеберлік сыныптары, сыныптан тыс іс-шаралар және т.б. Белсенді түрде техникалық және энергетикалық бағыттағы мамандықтармен байланысы бар барлық адамдар қатысты, дәстүрлі түрде кәсіпорын өкілдері сөз сөйледі. Онкүндік «Энергетиктер күнін» мерекелеуге арналған сайыспен аяқталды. Жарыстың негізгі қатысушылары – ГЭМ-41 және ЭМ-41 топтарының студенттері.Сайысқа қатысушылар теориялық дайындықтан алған білімдерін көрсетіп, практикалық тапсырмаларды орындады... Іс-шара достық және көңілді жағдайда өтті. Сондай-ақ бәсекелестіктің салауатты рухы болды. Нәтижесінде ЭМ-41 тобының командасы сенімді жеңіске жетті.