"Өмірде болғаныңызға рахмет" атты көрме өткізілді

18.01.2023

2023 жылғы 16 қаңтарда Жоғары техникалық колледж жатақханасының кітапханасында В.С. Высоцкийдің-ақын, әндер авторы және орындаушысы, актер, прозалық шығармалардың авторы өмірі мен шығармашылығына арналған "Өмірде болғаныңызға рахмет" атты көрме - әңгіме ұйымдастырылып, өткізілді. Студенттердің назарына рухани-философиялық мазмұны жағынан өте терең және көп ойландыратын өлеңдер ұсынылды. Балалар көрмеде ұсынылған ақынның шығармаларымен қызығушылықпен танысты.
В. С. Высоцкийдің көп қырлы шығармашылығы-әдебиетте де, мәдени өмірде де маңызды және ерекше құбылыс.