« Оқырман отбасы – ұрпақтың жалғасы»

22.02.2023

2023 жылғы 22 ақпанда Орталық аудандық кітапханада «Оқу отбасы-ұрпақтың жалғасы» ток – шоуы өтті. Оған Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінің У-22 және ОП-11 топтарының студенттері қатысты. Бұл іс-шараның негізгі мақсаты жас ұрпаққа оқудың біздің өміріміздегі маңыздылығы туралы жеткізу болды. Залда жиналған отбасылардың мысалында балаларға кітап оқу және сүю сияқты тамаша дәстүрлер бала кезінен тәрбиеленетіні туралы айтылды. Студенттер библиографтар өткізген викторинаның сұрақтарына да белсенді жауап берді. Іс-шара өте бай, қызықты және өнегелі болды.