«Отбасы және отбасылық құндылықтар»

23.02.2023

2023 жылғы 23 ақпанда Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде Ішкі саясат бөлімімен бірлесіп «Отбасы және отбасылық құндылықтар» тақырыбында ЖРО психологы Г.А. Анисимованың дәрісі өтті. Іс-шараға ЭМ-21 және Ф-31 топтарының студенттері қатысты. Отбасы - адамзат өзінің бүкіл тарихында жасаған ең үлкен құндылықтардың бірі. Бірде-бір ұлт, бірде-бір мәдени қауымдастық отбасысыз болған жоқ. Отбасылық құндылықтар-бұл ұрпақтан-ұрпаққа берілетін әдет-ғұрыптар, дәстүрлер, мінез-құлық нормалары мен көзқарастар. Бұл отбасының бүкіл өмірі құрылатын негізгі құндылықтары.
Әңгіме барысында бейнематериалдар, сондай-ақ «Бір 20 жылдан кейін» фильмінен үзінді көрсетілді. Студенттер іс-шараға белсенді қатысып, сұрақтар қойып, оларға жауаптар алды.