«Заманауи сабақтың цифрлық және ақпараттық білім беру ортасын құру»

24.02.2023

2022 жылдың 24 ақпанында «Заманауи сабақтың цифрлық және ақпараттық білім беру ортасын құру» атты тақырыпта жалпыбілімдік пәндер бойынша облыстық семинар онлайн форматында өтті. Семинардың мақсаты: Заманауи білім беру технологиялары мен халықаралық стандарттарды пайдалану негізінде ТжКБ жалпы білім беру циклі пәндерін оқыту әдістемесін жетілдіру. Облыстық семинарға біздің колледжден орыс тілі және әдебиет пәнінің оқытушысы Ахметова Айман Баяхметовна «Ақпараттық білім беру ортасы-өскелең ұрпақты тиімді жеке тұлғалығын дамыту үшін, мүмкіндік жүйесін қамтамасыз ету»  және география пәнінің оқытушысы Ткачук Кристина Сергеевна  «География сабағында оқу қызметін ұйымдастыруда сандық білім беру ресурстары» атты тақырыптарда баяндама жасап, өз тәжірибелерімен бөлісті. Семинар өте мазмұнды және қажетті ақпараттарға, материалдарға толы болды.