27.02.2023

2023 жылғы 25 ақпанда дене шынықтыру, спорт және алғашқы әскери дайындық бөлімінің жұмыс жоспары, сондай-ақ кәсіптік бағдар беру және тәрбие жұмысының жоспары шеңберінде колледжде Бурабай ауданы мен Щучинск қаласы мектептерінің оқушылары арасында Щучинск қаласы Жоғары техникалық колледжінің кубогына жыл сайынғы спартакиада өтті. Спартакиаданың бірінші кезеңін өткізу барысында келесі нәтижелер алынды:

Үстел теннисі:

2 орын «Білім инновация» IT лицей-интернаты

3 орын № 1 мектеп гимназиясы

Мерген (баскетбол):

2 орын № 1 мектеп гимназиясы

3 орын«Білім инновация» IT лицей-интернаты

ПВ ату:

1 орын С. Сейфуллин атындағы орта мектеп

2 орын Оқжетпес ауылының жалпы білім беретін мектебі

3 орын «Білім инновация» IT лицей-интернаты

Шашки:

2 орын «Білім инновация» IT лицей-интернаты

3 орын № 3 жалпы білім беретін мектеп

Спартакиаданың бірінші кезеңінің жеңімпаздарын құттықтаймыз!