01.03.2023

Алғыс айту күнін мерекелеу аясында 2023 жылдың 1 наурызында Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінің базасында аудандық Мәдениет үйі ұйымдастырған дөңгелек үстел өтті.                                                                                                    Іс-шараға У-31 тобының студенттері қатысты. Кездесуге Щучинск қаласының әкімі О.Б.Нурмагамбетов, «Бурабай» газетінің редакторы У.Т. Бейсенов және полиция қызметкерлері қатысты. Әңгімелесу барысында балалар біздің арамызда тұратын, адам өмірін сақтап қалған, өз өмірін қатерге тігіп жүрген кейіпкерлермен таныстырылды. Студенттер шақырылған қонақтарға белсенді сұрақтар қойып, оларға жауаптар алды. Іс-шара өте қызықты, мазмұнды және танымды болды.