«Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінде» колледж студенттерімен және қызметкерлерімен білім беру объектілерін лаңкестікке қарсы қорғау бойынша ақпараттық-түсіндіру іс-шаралары өткізілді.

02.03.2023

Жүргізіліп жатқан жұмыс колледж аумағында лаңкестік актілерін жасауға (оларды жасау тәуекелін төмендетуге) кедергі келтіретін жағдайлар жасауға, ықтимал лаңкестік қауіп қатер салдарын барынша азайтуға және жоюға бағытталған. Ұжымда, оның ішінде педагогикалық және білім алушыларда қауіпсіздік мәдениетін, лаңкестікке қарсы сананы қалыптастыру. Білім және ғылым объектілерінің ерекшеліктеріне барабар лаңкестік сипаттағы ықтимал қауіп қатерді қою алгоритмдерін зерделеу және пысықтау.

Ұлттық қауіпсіздік комитеті кезекші қызметінің телефоны: 110

Бірыңғай кезекші-диспетчерлік қызметтің телефоны: 112