18.03.2023

Жоғары техникалық колледжде ұзақ жылдар бойы Наурыз мерекесі қарсаңында педагогикалық ардагерлерге бару дәстүрі бар. Биылғы жыл да ерекшелік болған жоқ. Студенттер "Наурыз-мейірім мен қайырымдылық мерекесі" қайырымдылық акциясына белсенді қатысты. Балалар зейнеткерлерге шаруашылық істерімен көмектесті, аулалар мен іргелес аумақтардағы қарды тазартты. Оқушылар көктемгі көңіл-күй, жылулық, денсаулық, бақыт тілеп, тәтті сыйлықтар табыс етті. СВ-21 (кураторы Н.В.Александрова), ТОР-31 (кураторы А.Ж. Мусин), ОП-13 (куратор А.А.Мусина) топтарының студенттерін ерекше атап өткім келеді.