28.03.2023

Жоғары техникалық колледжде, сондай-ақ оның жатақханаларында Наурыз мейрамына арналған мерекелік іс-шаралар өтті. Колледждің бірінші курс студенттері біздің көпұлтты Қазақстанды мекендейтін түрлі ұлттардың өкілдері болды. Балалар түрлі халықтардың әдет-ғұрыптары мен салт-дәстүрлерін көрсетті, сонымен қатар студенттер мен қазылар алқасының мүшелеріне арналған тағамдар мен көптеген тағамдар дайындады. Барлық іс-шаралар өте жарқын, көрікті және қызықты өтті. Балалар көптеген жағымды эмоциялар мен әсерлерге ие болды.