Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің ПО-21 тобының студенті Алиева Севиля Көкшетау қ. өткен "Айдын" облыстық спартикиадасына қатысты

30.03.2023

Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің ПО-21 тобының студенті Алиева Севиля Көкшетау қ. 28.02.2023-03.03.2023 аралығында өткен "Айдын" облыстық спартикиадасына қатысты. Севиля "Калашников автоматын бөлшектеу және құрастыру" санатында жеңімпаз атанды, сондай-ақ Бурабай ауданының спорттық өміріне белсенді қатысқаны үшін "Динамо" ДШСҚ грамотасымен марапатталды. Севиляны жеңісімен құттықтаймыз!