«Жастар көсемі-2023»

24.05.2023

2023 жылдың 23 мамырында Көкшетау қаласында Ақмола облысы Білім басқармасының «Ақмола дарыны» дарынды балалар мен дарынды жастарды анықтау және қолдау орталығы студенттер парламентінің үздік президенті «Жастар көсемі-2023» облыстық байқауын өткізді. Байқауға Ақмола облысы колледждерінің студенттік өзін-өзі басқаруының 9 көшбасшысы қатысты. Байқау қорытындысы бойынша Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінің У-11 тобының студенті Виктория Душкина жүлделі 2-орынды иеленді. Викторияны құттықтаймыз, одан әрі жеңістер мен жетістіктер тілейміз!