25.05.2023

2023 ж.24 мамырда Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің № 4 оқу ғимаратында орналасқан кітапханада қазақтың ақыны және композиторы Ақан серінің 180 жылдығына арналған кітаптар көрмесі өтті.   Іс-шараларға Д-21 тобының студенттері қатысты.Көрмеге автордың өзі шығарған да,ол туралы жазылған басылымдар да қойылды. Студенттер А.Затаевичтің 2023 жылғы мерейтойлық "Қазақ халқының 1000 әні" кітабы туралы білді, оған оның 30-дан астам әні енген. Кітап басылымдары «Арқа ажары» - «Серінің әуеледі әсем әні!» газетінің мақаласымен толықтырылды.