25.05.2023

2023 жылдың 24 мамырында Бурабай ауданы Қатаркөл ауылы, ауылшаруашылық колледжі базасында, «Қатаркөл ауылының ауылшаруашылығы колледжі»МКҚК  75 жылдығына арналған Республикалық «Ғылыми-практикалық зерттеулер болашақ мамандыққа деген қызығушылықты қалыптастыру» тақырыбында студенттер арасында ғылыми – практикалық конференция өтті. Конференцияға біздің Жоғары техникалық колледждің студенттері, жетекшілерімен қатысты. Конференция нәтижесі бойынша  Аграрлық - экологиялық бағыт бойынша І орынды Вигонт Виктория, Гаврилюк Алена (жетекшісі Жунусова А.Б.) және Кульпин Вадим (жетекшісі Воронов И.В.) бөлісті. Ал, әлеуметтік-гуманитарлық бағыт бойынша І орынды Шаймерденова Гүлнәз (жетекшісі Шайкенова Ж.Д.), ІІ орынды Душкина Виктория, Прудникова Эвелина (жетекшісі Даулетова Г.К) және Махрова Юлия (Ахметова А.Б.), Тетеря Ксения (жетекшісі Турищева Э.В.). Барлық қатысушылар мен жетекшілеріне алғыс айтамыз.