2023 жылдың 24 мамырында Щучинск қаласы, жоғары педагогикалық колледжі ШЖҚ МКК базасында Педагогикалық бағыттағы әдістемелік бірлестік отырысы өтті.

25.05.2023

2023 жылдың 24 мамырында  Щучинск қаласы, жоғары педагогикалық колледжі ШЖҚ МКК базасында Педагогикалық бағыттағы әдістемелік бірлестік отырысы өтті. Отырысқа арнайы пән оқытушысы Татьяна Виторовна Степаненко «Зертханалық-тәжірибелік сабақтар арқылы оқушылардың кәсіби құзыреттіліктерін дамыту» тақырыбында баяндама жасады. Алғы сөз Ақмола облысы білім басқармасының Әдістемелік орталығының техникалық және кәсіптік білім бөлімінің әдіскері Карагоз Мукушевна Жаманбаеваға берілді. Отырыста педагог мамандар үлкен әсер алып, өздеріне қажетті ақпараттар жинап, тәжірибе алмасты.