Щучинск қ. Жоғары техникалық колледжінің студенттері ағылшын тілінің оқытушысы Гулден Курбанбековна Даулетованың жетекшілігімен «Бозок» мемлекеттік тарихи-мәдени музей-қорығы өткізген «Ел тұтастығын сақтаған рәміздердің қасиеті» Республикалық конкурсына қатысты.

30.05.2023

Конкурстың мақсаты ұйымдардың білім алушылары арасында Қазақстан тарихы, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік рәміздері бойынша студенттердің білімін кеңейту және тереңдету болып табылады. Байқауға 384 оқушы қатысты, біздің студенттер жүлделі орындарға ие болды және қатысқаны үшін сертификаттармен марапатталды.

Біздің студенттерімізді құттықтаймыз: Глушакова Дарья-2 орын, Кирпач Алина, Муцаева Ашат - 3 орын және Михно Виктория