Міне, бірнеше жыл қатарынан, Жоғары техникалық колледж ұжымы Ирина Перминованың "Талғаммен!»жобаларына қатысады.

01.06.2023

Міне, бірнеше жыл қатарынан, Жоғары техникалық колледж ұжымы Ирина Перминованың  "Талғаммен!»жобаларына қатысады. "Талғаммен! Ұнға деген сүйіспеншілікпен!»атты кезекті жобалары аяқталды. Жобаның аяқталуының нәтижесі кітаптың авторы және кітап баспагері Ирина Перминовамен кездесу болды. Кездесу барысында автор кітап шығару жолы туралы айтып, ұн туралы, ұннан жасалған рецепттер туралы қызықты пікірталас өткізіп, жоба қатысушыларына сыйлық көшірмелерін табыс етті.