01.06.2023

Жаздың бірінші күнінде маусым айының бірінші жұлдызында жыл сайын Халықаралық балаларды қорғау күні –ең көне халықаралық мерекелердің бірі атап өтіледі. Қалыптасқан дәстүр бойынша бұл күні әлемнің көптеген елдерінде балаларды қорғауға арналған түрлі акциялар, мерекелік іс-шаралар өткізіледі.
Щучинск қаласының Жоғары техникалық колледжінде бұл күні колледж қызметкерлерінің балаларына арналған іс-шара өткізілді. Аниматорлардың шоуы балалардың көңілді билер мен байқауларға қатысуларына себеп болды. Балалар мен олардың ата-аналары көптеген жағымды эмоцияларға ие болды. Балалар үшін арнайы мерекелік дастархан жайылды, онда олар түрлі тәттілер мен дәмді шырындардан дәм тата алды. Бұл мереке жарқын және есте қаларлықтай өтті, балалардың жүздері күлкі мен қуанышқа бөленді. Балаларды қорғау күні-бұл ересектердің ең маңызды борышына, әлсіздерге, балаларға қамқорлық пен қорғау борышына құрмет!