«AQMOLA POWER»

07.12.2023

2023 жылғы 01 Желтоқсанда Көкшетау қаласында жыл сайынғы "AQMOLA POWER" облыстық байқауы өтті, оған Щучинск қаласы Жоғары техникалық колледжінің студенттері белсенді қатысты.

Бизнеске арналған IT шешім бағытты бойынша ПО-22 тобының студенттері В.Бакшеев, А.Бакшеев жетекшісі А. С.Тукубаев, ПО-23тобының студенті  В.Душкина жетекші М.Н. Кангожина

Энергетика саласындағы инновация бағытына ЭМ-41 тобының студенті А. Торичный, жетекшісі И. С. Бондаренко қатысты..

МРЦ -2023 үздік логотипі номинациясына Д-31 тобының студенттері Ю. Ермухина және И. Миронова – жетекшісі М. А. Мыцык қатысты.